روش های ارسال سفارش در فروشگاه اینترنتی توحید:

نحوه ی ارسال سفارشات


1-ارسال کالا به مقصد تهران:


• ارسال توسط پیک فروشگاه:


ارسال کالا در محدوده مناطق 22 گانه شهر تهران توسط پیک فروشگاه انجام می گیرد. و سفارشهایی که در روزهای کاری شنبه تا پنج شنبه تا ساعت 13 ثبت شوند، در همان روز امکان تحویل دارند.همچنین،سفارشهایی که بعد از این ساعات ثبت شوند در اولین ساعات کاری روز بعد تحویل داده میشوند.هماهنگیهای لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، قبل از ارسال، از طرف فروشگاه اینترنتی توحید با مشتری (تحویل گیرنده سفارش) انجام می‏شود.
توجه مهم: سفارش های ارسالی شهر تهران به دلیل قابل پیش بینی نبودن مسائلی نظیر ترافیک یا حوداث غیرمترقبه، در یک بازه زمانی 2 تا 3 ساعته که با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل می گردند و مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند، در غیراینصورت مسئولیت و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری می باشد.


• ارسال با پست پیشتاز:


سفارشهای با آدرس تحویل تهران نیز می‏توانند به درخواست مشتری با پست پیشتاز ارسال شوند که پس از پردازش سفارش و تحویل به پست،چنانچه تا قبل از ساعت 11 ثبت شده باشند در همان روز تحویل پست خواهد شد.اما چنانچه بعد از این ساعت ثبت شده باشند، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 2 تا 3 روز کاری است.
لازم به ذکر است در مناسبتهای خاص و روزهای پایانی سال سفارش‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.
توجه مهم: در مواردی که ارسال توسط شرکت پست انتخاب می گردد، مسئولیت فروشگاه صرفاً تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی به شرکت پست و ارسال کد پیگیری سفارش برای مشتری می باشد در این موارد فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد.و مسئولیت در تاخیر بسته های ارسالی با اداره پست میباشد.


2-ارسال کالا به سایر استان ها :

سفارشهایی که محل تحویل آنها خارج از تهران است،به دو صورت ارسال میشود:

• ارسال با پست پیشتاز:


چنانچه تا قبل از ساعت 11 سفارش ثبت شده باشد در همان روز تحویل پست خواهد شد اما چنانچه بعد از این ساعت سفارش ثبت شده باشند، در روز کاری بعد تحویل اداره پست خواهند گردیدپس از پردازش سفارش و تحویل به پست زمان تقریبی تحویل سفارش بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 2 تا 3 روز کاری خواهد بود.


• پست سفارشی:


چنانچه تا قبل از ساعت 11 سفارش ثبت شده باشد در همان روز تحویل پست خواهد شد اما چنانچه بعد از این ساعت ثبت شده باشند، در روز کاری بعد تحویل اداره پست خواهند گردید پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 3 تا 7 روز کاری خواهد بود.


توجه مهم: شما مشتریان گرامی میتوانید مرسوله خود از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر رهگیری کنید:

رهگیری مرسولات پستی 


توجه مهم: در مواردی که ارسال توسط شرکت پست انتخاب گردد، مسئولیت فروشگاه صرفاً تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی به شرکت پست و ارسال کد پیگیری سفارش برای مشتری می باشد.در این موارد فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد.و مسئولیت در تاخیر بسته های ارسالی با اداره پست میباشد.


هزینه ارسال سفارشات:

مشتریان محترم در هنگام ثبت سفارش و استعلام، به راحتی و بدون هیچگونه پرداخت وجهی قادر هستند روشهای مختلف ارسال و هزینه های مرتبط با هر کدام از آنها را مشاهده نمایند.این هزینه ها بر اساس روش ارسال انتخابی، حجم و وزن کالاهای سفارش داده شده و مسافت تا شهر مقصد، بصورت مکانیزه توسط سیستم محاسبه می گردد.