گارانتی محصولات فروشگاه اینترنتی توحید:

 

 1.  10 روز گارانتی بازگشت کالا (حتی اگر از کالا خوشتان نیامد):

 شرایط گارانتی فروشگاه اینترنتی توحید

 فروشگاه اینترنتی توحید با اطمینان از عملکرد خود و جهت تامین رضایت حداکثری مشتریان محترم،تمام  خریدهای صورت گرفته را تا 10 روز تعویض می کند بدون قید و شرط، حتی اگه مشتری از محصولی که خریداری کرده خوشش نیامد . 

  

شروط لازم برای استفاده از 10 روز گارانتی: 

 

 1-مشتری قبل از ۱۰ روز نسبت به اعلام ایراد فنی بصورت مکتوب به فروشگاه اقدام نماید.


2-ایراد فنی مورد تایید کارشناسان فنی فروشگاه قرار بگیرد و این ایراد ناشی از استفاده ناصحیح از کالای خریداری شده یا مسائلی نظیر وارد شدن ضربه به دستگاه، نوسانات برق، آب خوردگی و یا سایر مشکلات عمدی نباشد.


3-کالا از نظر ظاهری باید کاملا سالم و بدون هیچگونه ایراد ظاهری و مطابق روزی که کالا تحویل گرفته شده، باشد.


توجه1: چنانچه ایراد فنی مورد تایید قرار بگیرد، ضمن تعویض کالا، هیچ هزینه ای برای ارسال مجدد کالا از مشتریان اخذ نخواهد شد،اما چنانچه مشتری از جنس خریداری شده خوشش نیامد ، ضمن دریافت کالا از مشتری ، هزینه ارسال مجدد از مشتری دریافت خواهد شد.


4-پس از خرید محصول به مدت 10 روز مهلت تست و مرجوعی کالا را دارید.


5-پس از گذشت 10روز امکان عودت کالا به هر دلیلی وجود ندارد.فقط شامل گارانتی یک ساله و یا دوساله می شود.


6-در صورتی که در مدت 10 روز اقدام به عودت محصول نمایید،محصول دیگری جایگزین خرید شما میشود.


7-در جهت رضایت مشتریان گرامی مرجوعی کالا بدون هیچ سوالی انجام میشود.


8-مرجوعی کالا به معنی عودت وجه نمیباشد و تنها برای جایگزینی محصول خریداری شده با محصول دیگری است.


9-هزینه های حمل در مرجوعی کالا بر عهده ی مشتری میباشد.


10-در صورتی که پلمپ دستگاه به هر دلیلی مخدوش شده باشد امکان مرجوعی کالا نمیباشد.


11-مدت زمان مرجوعی کالا از زمان خرید محصول محاسبه میشود.

  

 1.  گارانتی مغایرت:

در صورتیکه کالای تحویل شده به مشتری با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد، مشتریان 10 روز فرصت خواهند داشت تا نسبت به تعویض یا مرجوع نمودن آن اقدام نمایند. اولین قدم برای اینکار اعلام مکتوب مشکل به فروشگاه در بازه زمانی 10 روزه می باشد. در این موارد در صورتیکه کالای مورد نظر مشتری در فروشگاه موجود نباشد، به انتخاب مشتری، کالا با کالای مشابه دیگر تعویض یا در صورت دلخواه وجه پرداختی مسترد می گردد.

شروط استفاده از 10 روز گارانتی مغایرت:

1. مشتریان محترم موظف هستند که هنگام تحویل کالا و قبل از باز نمودن بسته بندی، مشخصات کالا را با کالای سفارش داده شده تطابق داده و در صورت وجود مغایرت آن را تحویل نگرفته و عودت نمایند.

بر این اساس کالاهایی که با پست یا باربری نیز ارسال می گردند، باید قبل از تحویل و امضا نمودن رسید، از نظر مشخصات با کالای سفارش داده تطبیق داده شده و در صورت مغایرت ضمن تحویل گرفته نشدن، بلافاصله برای فروشگاه عودت گردند.

2. مشتریان محترم موظف هستند چنانچه بررسی تطابق کالای سفارش داده شده و کالای تحویلی، از روی بسته بندی امکان پذیر باشد، قبل از باز نمودن بسته بندی، ابتدا مشخصات کالا را انطباق داده و سپس کالا را از بسته بندی خارج نمایند. لذا چنانچه بدون مطابقت، کالا از بسته بندی اولیه خارج شده باشد، حتی در صورت مغایرت، دیگر امکان تعویض یا مرجوع نمودن آن وجود نخواهد داشت.

3. کارتن و بسته بندی کالا باید کاملا سالم و بدون پارگی یا مخدوشی باشد. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی موجب عدم امکان استفاده از این تضمین می گردد.

4. با توجه به آنکه عکس محصولات صرفا جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری بوده و ممکن است در پاره ای از جزئیات با عکس اصلی تفاوت داشته باشد، به استناد آن نمی توان اعلام مغایرت نمود. لذا ملاک مغایرت برای مشتریان محترم، مشخصات فنی درج شده در سایت می باشد.

 

 •          گارانتی یک ساله:

با این حال میتونید موقع خرید ، لپ تاپ رو یکسال گارانتی کنید. قیمت گارانتی هم سعی شده معقول و کارشناسی شده باشه، به اینصورت که هرچقدر مبلغ دستگاه خریداری شده باشه ، 10% بابت گارانتی یکساله استوکالا بهش اضافه میشه. بطور مثال اگر Lenovo Thinkpad T420 خریداری کردین به مبلغ 1.030.000 تومان ، با یکسال گارانتی اون چیری حدود 100هزار تومن به قیمت دستگاه اضافه میشه

 

 

 •          گارانتی دوساله:

 

گارانتی شامل چه چیزهایی میشه ؟

بطور خلاصه  و مختصر ، یعنی هر ایراد  و مشکلی که خودبه خود برای دستگاه پیش بیاد و استفاده غلط شما باعث اون نشه  شامل گارانتی میشه. یعنی ما تعهد داریم اون مشکلات احتمالی رو تا مدت زمان گارانتی  برای شما برطرف کنیم.

گارانتی محدود به برطرف کردن اشکالات سخت افزاری دستگاه تحت پوشش ضمانت است.

خدمات نرم افزاری اعم از تهیه یا کپی یا نصب Recovery DVD ، نصب و ارتقاء سیستم عامل، درایورها، نرم افزارهای کاربردی، ویروس زدایی، تهیه پشتیبان از فایلهای مورد نیاز، بازیابی رمز عبور Setup یا رمز عبور سیستم، مشکلات نرم افزاری و سایر خدمات نرم افزاری اساساً مربوط به کاربر است و کلاً جزو تعهدات شرکت دراین گارانتی نیست .

در صورتی که به منظور تکمیل مراحل تعمیرات نیاز به انجام هر یک از موارد فوق الذکر باشد، هزینه آن بر عهده خریدار خواهد بود.

پیکسل سوخته و معیوب صفحه نمایش (LCD/LED) کمتر از 4 عدد شامل گارانتی نمی باشد. باتری و آداپتور نیر جزء قطعات مصرفی بوده و فقط دارای یک هفته مهلت تست اولیه میباشند

 

 موارد ابطال گارانتی

1. -صدمات ناشی از ،خراشیدگی ، ضربه ، سقوط ، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی ،آتش یا حرارت زیاد، نوسانات برق ،رعد و برق و حوادث طبیعی

2. استهلاک تدریجی قطعه معیوب از قبیل سایش و رنگ رفتگی
3. هرگونه تغییر یا دستکاری کارت گارانتی، هولوگرام و یا پاک شدن شماره سریال دستگاه
4. اقدام به سرویس ، تعمیر و یا هرگونه تغییر در محصول توسط افراد غیر متخصص و خارج از مجموعه استوکالا
5. هرگونه خرابی در اثر استفاده نادرست از دستگاه و یا در اثر استفاده از باطری و لوازم جانبی تایید نشده و غیر اصلی
6. خرابی ناشی از نصب هرگونه نرم افزار و برنامه که مورد تایید شرکت نباشد

 • پس از خرید محصول به مدت 7 روز مهلت تست و مرجوعی کالا را دارید.
 • پس از گذشت 7 روز امکان عودت کالا به هر دلیلی وجود ندارد.
 • در صورتی که در مدت 7 روز اقدام به عودت محصول نمایید ، محصول دیگری جایگزین خرید شما میشود.
 • در جهت رضایت مشتریان گرامی مرجوعی کالا بدون هیچ سوالی انجام میشود.
 • مرجوعی کالا به معنی عودت وجه نمیباشد و تنها برای جایگزینی محصول خریداری شده با محصول دیگری است.
 • هزینه های حمل در مرجوعی کالا بر عهده ی مشتری میباشد.
 • در صورتی که پلمپ دستگاه به هر دلیلی مخدوش شده باشد امکان مرجوعی کالا نمیباشد.
 • مدت زمان مرجوعی کالا از زمان خرید محصول محاسبه میشود.
 • تمامی مانیتورها در فروشگاه تست شده و بدون پیکسل سوخته و ۱۰۰% سالم برای شما ارسال می شود به همین دلیل مانیتور مهلت تست ندارد .
 • کیس های استوک در فروشگاه تست شده و به غیر از پاور و مادربرد یک هفته مهلت تست داده می شود دستگاه ۱۰۰ % سالم و تست شده برای شما ارسال می شود.
 • قیمت ها و موجودی سایت معمولا آپدیت می باشد ولی قبل خرید حتما از موجودی و تعداد مطمئن شوید.
 • از لحاظ ظاهری و بدنه با کمترین خط و خش و ضربه خوردگی ( گرید A ) و در بسیاری از مدل ها کاملا مشابه کالای نو ارائه میشود. البته مدل های قدیمی که با مشخصات فنی و قیمتی پایین ارائه میشود ممکن است از لحاظ ظاهری و بدنه خیلی تمیز و مشابه نو نباشند.
 • پیکسل سوخته و معیوب صفحه نمایش (LCD/LED) کمتر از ۴ عدد شامل گارانتی نمی باشد. باتری و آداپتور نیر جزء قطعات مصرفی بوده و فقط دارای یک هفته مهلت تست اولیه میباشند.
 • صدمات ناشی از ،خراشیدگی ، ضربه ، سقوط ، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی ،آتش یا حرارت زیاد، نوسانات برق ،رعد و برق و حوادث طبیعی خارج از مهلت تست می باشد
 • استهلاک تدریجی قطعه معیوب از قبیل سایش و رنگ رفتگی خارج از مهلت تست می باشد
 • اقدام به سرویس ، تعمیر و یا هرگونه تغییر در محصول توسط افراد غیر متخصص و خارج از مجموعه استومارکت خارج از مهلت تست می باشد
 • هرگونه خرابی در اثر استفاده نادرست از دستگاه و یا در اثر استفاده از باطری و لوازم جانبی تایید نشده و غیر اصلی خارج از مهلت تست می باشد
 • خرابی ناشی از نصب هرگونه نرم افزار و برنامه که مورد تایید شرکت نباشد خارج از مهلت تست می باشد

 

 

 

بدیهی است که صدمات ناشی از آب خوردگی و ضرب خوردگی شامل گارانتی نمیباشد .

لطفا در هنگام تحویل کالا دقت لازم را مبذول بفرمایید. وظیفه حفظ سلامت دستگاه ها از زمان تحویل به عهده خریدار میباشد.